Wyślij wiadomość
Chiny Hydrauliczna prasa krawędziowa producent

Wuxi Smart CNC Equipment Group Co., LTD

„Najpierw jakość, najpierw klient”

Inteligentne maszyny CNC nie tylko produkują prasy krawędziowe, maszyny laserowe, nożyce, walcarki, ale także dostarczają inne kompletne rozwiązania do obróbki blachy.

O NAS

Wuxi Smart CNC Equipment Group Co.,LTD
Wuxi Smart CNC Equipment Group Co.,LTD
Wuxi Smart CNC Equipment Group Co.,LTD
Wuxi Smart CNC Equipment Group Co.,LTD
Wuxi Smart CNC Equipment Group Co.,LTD
1 2 3 4 5
Wuxi Smart CNC Equipment Group Co.,LTD

Dostać Hydrauliczna prasa krawędziowa & Prasa krawędziowa CNC Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny
 • Ameryka Północna
 • Ameryka Południowa
 • Zachodnia Europa
 • Wschodnia Europa
 • Azji wschodniej
 • Azja Południowo-Wschodnia
 • Bliski Wschód
Rodzaj działalności
 • Producent
 • Eksporter
Inne szczegóły
 • marki : SMART-CNC
 • Ilość pracowników : 200~250
 • Coroczne wyprzedaże : 10000000-13000000
 • Rok założenia : 1988
 • pc Export : 50% - 60%

Wuxi Smart CNC Equipment Group CO., LTD jest profesjonalnym producentem i eksporterem obrabiarek do blachy, Wuxi Smart CNC Group to ich firma branżowa, w tym VISTMAC Machine Manufacturing Co., Ltd i Zhejiang New Vision IMP. & EXP.SPÓŁKA.Założona w 1988 roku, do tej pory WUXI SMART CNC ma30 lathistoria w produkcji maszyn do obróbki blach i doświadczenie w eksporcie.
SMART CNC od zawsze zajmuje się produkcją i dystrybucjąMaszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC, prasa krawędziowa CNC, nożyce hydrauliczne, walcarka do blach, giętarka do rura także inne maszyny do obróbki blach, w tym 5 głównych rodzajów, 20 serii i ponad 200 specyfikacji.Wytwarzane produkty są szeroko stosowane w dziedzinie produkcji maszyn, metalurgii, petryfikacji, energii elektrycznej, energetyki wiatrowej, lotnictwa, obrony narodowej i przemysłu wojskowego, przemysłu samochodowego, kolejnictwa, przemysłu stoczniowego, transportu gazu ziemnego i ropy naftowej.Maszyny SMART CNC zostały wyeksportowane do ponad 50 krajów i regionów.
Możliwości firmy:Grupa SMART CNC zatrudnia ponad 250 pracowników na 310 000 m2 powierzchni użytkowej, 120 000 m2 powierzchni konstrukcyjnych, w tym 60 000 m2 powierzchni produkcyjnej, 300 zestawów maszyn do obróbki z ponad 40 zestawami ciężkiego, precyzyjnego sprzętu do obróbki.
Zastosowane pole:Produkty SMART CNC są szeroko stosowane w maszynach, produkcji samochodów, produkcji statków, przemyśle petrochemicznym, energetyce, metalurgii, lotnictwie, obronie wojskowej, pojazdach kolejowych, maszynach inżynieryjnych, maszynach do obróbki metali, energetyce wiatrowej, gazie ziemnym i oleju rura transportowa i rura budowlana.
Badania i rozwój zdolności:1 Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przyznane przez kraj, 1 Prowincjonalne Centrum Badawcze Jiangsu ds. Inżynierii Obróbki Metali, 40 profesjonalnych inżynierów, w tym 10 starszych specjalistów, 1 wybitny ekspert ds. nauki z prowincji Jiangsu, 2 Pro.Starsi inżynierowie, 4 inżynierów z Xi'an Jiaotong University, 8 inżynierskich mistrzów zarządzania, 20 inżynierów mistrzów, SMART CNC są uhonorowani jako słynny chiński znak towarowy, zdobywca medalu National May Day, jeden z 10 najlepszych przedsiębiorstw innowacyjnych nagrodzonych przez CMTBA , jedna z 10 największych ogólnopolskich firm o zdolnościach innowacyjnych w obróbce metali, nagrodzona również jako najbardziej innowacyjna firma, firma zaawansowana technologicznie innowacja, Czwarta partia innowacyjnego pilotażowego przedsiębiorstwa nagrodzona przez Ministerstwo Nauki i Technologii.
ISO9001:2008 certyfikacja międzynarodowego systemu zarządzania jakością, certyfikacja systemu zarządzania środowiskowego ISO14001:2004, certyfikacja systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS18001:1999.
CE i TUV
Zobowiązanie dotyczące jakości:Zawsze poświęcamy się„Najpierw jakość, przede wszystkim klient” zasady i dotrzymywanie obietnic dotyczących jakości, dążenie do oferowania produktów o doskonałej jakości iz wielką przyjemnością współpracujemy z przyjaciółmi z całego świata i zawsze osiągamy wspólny rozwój.

 

Chiny Wuxi Smart CNC Equipment Group Co.,LTD profil firmy 0

 

Szczegóły kontaktu