Wyślij wiadomość
Chiny Hydrauliczna prasa krawędziowa producent

Wuxi Smart CNC Equipment Group Co., LTD

„Najpierw jakość, najpierw klient”

Inteligentne maszyny CNC nie tylko produkują prasy krawędziowe, maszyny laserowe, nożyce, walcarki, ale także dostarczają inne kompletne rozwiązania do obróbki blachy.

Aktualności

August 31, 2019

Chiny Inteligentna giętarka do profili CNC CNC Zaleta Wprowadzenie

Giętarka do profili / giętarka do profili serii W24S

 

Wprowadzenie do maszyny:

Ta giętarka do profili jest wysoce wydajnym sprzętem służącym do gięcia wszelkiego rodzaju profili, takich jak kąt, kanał, dwuteownik, płaskownik, kwadratowa rura, rura, rura itp. Po podaniu, a następnie dokończ gięcie i wyginanie wstępne. ma szerokie zastosowanie w przemyśle benzynowym, chemicznym, stoczniowym, metalowym i produkcji maszyn.

Cechy:

1. Pełna hydrauliczna skrzynia biegów, elektryczne scentralizowane sterowanie, odczyt cyfrowy, po podaniu bez powrotu do zakończenia gięcia i gięcia wstępnego i innych procesów.

2. Stały wałek górny, dwa ruchy walca dolnego poprzez podnoszenie łuku wokół stałego środka. Mogą one rosnąć i opadać osobno, mogą również rosnąć i opadać w tym samym czasie.

3. Trzy rolki napędowe zamontowane z silnikiem hydraulicznym, bez poślizgu, nawet w przypadku cieńszych materiałów mogą być gięte.

4. Boczne rolki prowadzące, aby zapewnić wysoką jakość asymetrycznego gięcia profili.

5. Pełna funkcja, wymienić formę, różne profile mogą być gięte.

6. Pionowo i poziomo opcjonalnie.

7.NC lub CNC może opcjonalnie przez klienta.

8. certyfikat CE

najnowsze wiadomości o firmie Chiny Inteligentna giętarka do profili CNC CNC Zaleta Wprowadzenie  0najnowsze wiadomości o firmie Chiny Inteligentna giętarka do profili CNC CNC Zaleta Wprowadzenie  1najnowsze wiadomości o firmie Chiny Inteligentna giętarka do profili CNC CNC Zaleta Wprowadzenie  2najnowsze wiadomości o firmie Chiny Inteligentna giętarka do profili CNC CNC Zaleta Wprowadzenie  3najnowsze wiadomości o firmie Chiny Inteligentna giętarka do profili CNC CNC Zaleta Wprowadzenie  4

Szczegóły kontaktu