Chiny Hydrauliczna prasa krawędziowa producent

Wuxi Smart CNC Equipment Group Co., LTD

„Najpierw jakość, najpierw klient”

Inteligentne maszyny CNC nie tylko produkują prasy krawędziowe, maszyny laserowe, nożyce, walcarki, ale także dostarczają inne kompletne rozwiązania do obróbki blachy.

August 31, 2019

SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie

Hydrauliczna 4-rolkowa maszyna do walcowania płyt serii W12

 

Styl struktury :

Należy do walcarki z czterema walcami. Ma szerokie zastosowanie w produkcji zbiorników ciśnieniowych, maszyn, energii wodnej, budownictwa i innych gałęzi przemysłu gięcia korpusów beczek, toczenia, a także ma funkcję sprawdzania koła i poziomowania.

Górny walec napędzany silnikiem hydraulicznym Przez tarcie między metalową płytą a górnym walcem napędzającym dolny i boczny walec obracają się Podaj moment obrotowy dla płyty zginającej. Dolny walec, walec boczny i koniec opuszczany są napędzane zbiornik oleju hydraulicznego. Dolny walec porusza się w górę i w dół, boczny walec porusza się wraz z łukiem. Dolny walec unosi się w celu zaciśnięcia płyty, a tytuł walca bocznego w górę, aby wstępnie zgiąć koniec płyty.

 

Funkcje wydajności :

1. Jest łatwy w obsłudze, bogaty w zakręty.

2. Sterowanie CNC, cyfrowy odczyt położenia każdej rolki. Wysoka dokładność i precyzja koła.

3. Pełny napęd hydrauliczny, Wysoka wydajność i oszczędność energii, moc napędu jest równoważna tradycyjnemu 60%

4. Po uformowaniu wydajność jest wyższa o 50% -80% niż w przypadku giętarki trójwalcowej

5.Ustawienie materiału jest wygodne i dokładne, unikaj zjawiska niewłaściwej strony

6. Urządzenie do gięcia stożków.

7. Stałe smarowanie (żywotność łożyska bez tankowania)

8. Górny i dolny wałek zaciskają płytę podczas zwijania bez zsuwania się.

9. Minimalna średnica gięcia cylindra może wzrosnąć do 1,1 razy średnicy górnej rolki, nadwyżka płaskiej krawędzi jest mniejsza niż jakikolwiek inny typ walcarki do blachy.

10. Urządzenie do noszenia, urządzenie do karmienia i urządzenie podtrzymujące można łatwo zainstalować.

11. Certyfikat CE

najnowsze wiadomości o firmie SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie  0najnowsze wiadomości o firmie SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie  1najnowsze wiadomości o firmie SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie  2najnowsze wiadomości o firmie SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie  3najnowsze wiadomości o firmie SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie  4najnowsze wiadomości o firmie SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie  5najnowsze wiadomości o firmie SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie  6najnowsze wiadomości o firmie SMART CNC 4 rolki Walcarka do blachy Zaleta Wprowadzenie  7

Szczegóły kontaktu